aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Konečné rozhodnutí o designě :D

27. října 2012 v 12:04 | *Mary-chan*
Takže rozhodli jste ;D Děkuji za komentáře popř. hlasování :D Opravdu jste mi pomohli :) JO! I tak málo hlasů stačí k rozhodnutí! :'D Ti, co neví, tak je to ten school jo :D Jako nechcu být hnusná, ale-:D-ti, co jste chtěli ten onineko máte smůlu, že jste nehlasovali. Tak si zvykněte, že tu bude ten school někdy..!
Hééj strášně se opět nudím, jak neobvyklé :'D Sice toho mám na práci dost, ale do takých věcí jako je navrhovat na zeď města se mi prostě nechce. Nestačí kreslit na papír(A3, A4, A5,...), učitelka po vás chce, abyste něco navrhli a pak nakreslili na gigantickou zeď. Vůbec se mi do toho nechce a čas se už krátí..snad ostatní něco vymyslí..
...tak zpátky, že se nudím..ti, co hlasovali, komentovali dostanou diplomek, teda pokud chcou :D pokud jo, tak se ozvite a koho naň-ho ;) :D
Jinak jak se máte? co nového za týden? :D
..já jsem po dlouhé době zašla do knihovny a něco si půjčila (co jiného v knihovně? xD) V obouch knížkách, co jsem si půjčila, byl Charlie. Jednou to byl heartbreaker a podruhé to bylo osmi měsíční mimino, které má bratra, který má imaginárního psa a o každé holce sexuální představy! :D Prý knížka o dospívání, pokud tam tyto věci patří, tak no dobře..když si teďka říkám, že naši kluci taky mívali imaginárního kamaráda Denisa nebo jak se jmenoval..a podle toho na co pořád myslí a jak mluví s holkama,, je na tom ždibec pravdy :D Rozhodně mě ty knížky moc nebavilli..proč jsem je vůbec do/četla? No protože jsem četla jednu ze stejné edice a kdysi mě bavila a tu druhou mě doporučila knihovnice, že ji četla a líbila se ji, i děcka říkají, že je dobrá..a měla jsem naději, když se dostanu o pár stránek dál, tak to bude lepší..no, příště se rači budu řídit svýma instinktama..
..tento týden zase pofrčí písničky, už jsou dlouhou dobu v rozepsaných, takže se nedivte, že jsou staré..
..a už dlouhou dobu jsem chtěla přidávat ty citáty, jenže nebyl čas. Informuju, že každý týden asi bude nový v boxu. Asi se vám zdají citáty trapné..ale některé jsou pravdivé a nosí v sobě vzpomínky...ale to vy někteří nepochopíte, jako někdo, že jak došlo ke vzniku země atd..
..NOVINKA týdne: po dlouhé době byla v našem městě mlha :DDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama