aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

TVD 4x06+12.11.-16.11.2012

17. listopadu 2012 v 13:43 | *Mary-chan*
Jak jinak :D TVD 4x06 >>> HERE...konečně se to s Delenou trochu pohnulo :D podle mě je to s tím cure výmysl, stejně jak v knížce..
Přes týden se toho tolik stalo, tolik novinek, že to nemá cenu všechno vypisovat, když to stejnak nikdo nečte :'D "Malý" přehled ↓ :D
V hudebce jsme hodili "neobvykle" řeč se třídní. Zase jsme řešili věci jako-někdo na klučičích záchodek čůrá mimo mísu, vydělává dveře z pantů a staví s nima střechu nad kabinkami, někdo si dal do držky a vypadly mu dva zuby..a my jsme samozřejmě podezřelí number one!
Víte, že vstup do Narnie opravdu existuje? :D Je totiž v naší třídě-přesněji skříň v rohu k rozpadnutí..Jeden kluk to vystihl: "Tato skříň nás proslula" Děcka z nižších ročníků se tam schází, jen aby se tam nechali zavřít..Oni úplně klesli, lepší zábavu už nemají? Když pominu buzerování ostatních..
Naší školou se šíří mononukleóza. Kdo bude další oběť?
Šla jsem po tanečních kolem páté, šesté dom a napadla mě skupinka cigánských spratků! Já proti nim nic nemám, dokonce jednoho polo máme ve třídě a je pěkný :D, vtipný..až na to, že je ve společnosti kuřáků, zlodějů a prý je za sklem..Zpátky ke skupince zpratků :D byla mezi nima zase ta holka, co týrá kočky. Pozdravila mě a zeptala se mě na jméno. Jelikož se já nebudu bavit s takýmato lidma, kteří ubližují ostatním, ignorovala jsem ji. A tím jsem si zavařila! Poslala na mě její skupinku! Málem mě všichni zmlátili, kdyby nešla naproti mě ségra s kámoškou..Uff. záchrana na poslední chvíli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama