aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Miluju opilé lidi :D+Školy noci 1: Označená

20. ledna 2013 v 19:55 | *Mary-chan*
Áno myslím to doslova :D Jak vždycky melou také capiny :DD Co se týče mě, tak má spotřeba je minimální :D Protože ho nepotřebuju, stejnak se cítím pod jeho vlivem i bez něj :DD (chápete?? :D) Většinou po ránu nebo v noci :DDD Jednou jsem schytala od mamky pořádného facana :/ :D To jsem zrovna spala a ona mě probudila tím, že na mě začala mluvit. Tak jsem jí odpovídala, v tu chvíli jsem ani nevěděla co. Asi jsem byla drzá, či co. Já prostě po vyspání melu, a ani si neuvědomuju co :D
Proč píšu takýto článek? NUDA!! Včera jsem schytala další, tentokrát od taťky! Podle mě kvůli ničemu. Jen jsem seděla (FAKT!). Tak né no, četla jsem přitom :D Byl tak nasraný, že prostě asi musel někoho praštit..A já jsem byla bohužel jeho nejbližší objekt! Pak si samozřejmě uvědomil, že to bylo pro nic za nic. To pak dělal, že nic!! To jsem pak nemohla ani na nějaký ples jakési základky. Kámošky nasrané (kdo by nebyl?), kvůli mně mrzly v šatech, když na mě "údajně" čekaly.
Prostě odvolání v poslední chvíli.
I like House of night!! :DD Erika jsem si hned oblíbila :D Tož ale heartbreaking je, že nebude v nových dílech se Zoey :( Bitch!! Sakra! :( Ani "friends" :( jj, to zoufalství..
Zatím jsem přečetla první díl :D Ale jako obvykle mám zdroje ;D Nu, tak si jdu zatím užívat chvilek, kdy jsou ještě spolu. Prozatím se pustím do Drakovy přísahy :D)
Tři dny jsem ji četla! :D Na to, že je to taká tenká knížka se to nekonečně táhlo :/ :D tlustší se občas asi čtou rychleji..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama