aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Únor 2013

Others + Vampire Academy 4, 5, 6..

24. února 2013 v 11:32 | *Mary-chan*
Sorry, zase poletí má úchylka se vypisovat ohledně knih :D Bohužel, minulý týden jsem nestíhala, a proto to teď doháním...;D

Dočetla jsem už celou sérii 1000 důvodů...Druhý díl byl horší a třetí asi se nejvíc dal. Ještěže už nejsou další díly. S koncem jsem naprosto spokojená a chybět mi to nebude. Názor neměním, není to moje věková kategorie (tím nemyslím stáří postav).

Přečetla, nezamlouvalo, no prostě nuda. Žádná hlubší zápletka! A ségru Úpíří střední-Prvák bavila. Někdy se náš vkus liší, to platí i v případě kámošek (pak uvidíte). Moje první knížka od spisovatela :D Sorry chlapi, ale autorky podle mě píšou líp ;DD Já vím nemůžu soudit podle jednoho spisovatele...Druháka si přečtu, doufajíc že to bude lepší. No a když už jsem přečetla jeden díl, tak mě to snad nezabije! Horší to snad už nebude..

Krásný, výstižný příběh :D Ta Vůně první lásky :D Akorát já už to mám dááávno za sebou, takže to bylo také malinké připomenutí ;D Konec jak jsem doufala :) Tudíž jsem spokojená :D Jen nechápu, kdo v této době ještě holce tajně posílá básničky (to zní divně :DD nechápete. neřešte. :D).

Holt i s dost dobrými kámoškami se nemůžu ve všem shodnout. Aspoň teda co se týče výběru knížek. Já čtu většinou fantasy a ony zas romány. Na romány nově přecházím :D Je to něco jinýho, ale náhodou baví :D A jak! :D Zpátky k neshodě..Jak holky doporučily, tak jsem zkusila ten Polibek. No fuj! Nevím, jak je to vůbec mohlo bavit! Nemůžu soudit podle obálky, ale už ta růžová obálka mě odradila. A k tomu to vypadá jak pro malý děcka (ta obálka :D). Ztráta času. Dávno jsem mohla mít přečtenou mou milovanou Vampýrskou akademii! :D

Tak jo. Normálně by jsem se vypsala, ale radějc to shrnu ;D I přesto, že se jedná o Vampýrskou akademii. Takže Jsem dočetla zbývající tři díly a tj. VA-Krvavý slib, Spoutáni magií a Poslední oběť. Sydney se mi zdá dívná, z toho plyne nepáči se mi. Ona a Adrian? Nejde mi to jaksi dohromady. Doufám, že skončí v Pokrevních poutech spolu, i když Sydney se mi zatím nezamlouvá. Dvojice Adrian a Rose je prostě nejvtipnější! :DD Fandila jsem jim! Dimitri je prostě Rosin osud. Dimitriho mám taky hrozně ráda, ale jak Rose odháněl, to mi lámalo srdce :( :D To byly kecy, že by nemohl přebrat holku někomu, koho má i rád :D Co se týče posledního dílu VA, tak tam už jsem se moc nezasmála, bylo to vážnější, ale silné zápletky a rozuzlení..Je mi tak líto Adriana :( Ve zlém se rozejít s Rose :'( Přesto jejich poslední rozhovor byl strašně vtipný :DD a bohužel i krutý :'( Jsem ráda, že Dimka střeží Christiana (toho mám michodem taky děsně ráda xD). Mohlo to skončit líp (neříkám, že ten konec byl špatný.., ale..). Takhle moc často spolu nebudou ://

Souhvězdí Labutě bylo úžasné, ale né lepší než Čas něhy :D To s tou krádeží obrazů by jsem tam vůbec nepsala. Ale zas byli díky tomu Alex a Mirka o trošičku víc spolu. Ta doba jak se nenáviděli, navzájem ztrapňovali a stírali byla k popukání! :DD

Konečně mám doma Zamilované anděly! :DD Takže už mám komplet sérii Andělů! :D Jsem myslela, že je to stejně tlusté jak ostatní díly. A ono je to tak tenučké. Nestačí, že to není o Camovi!! Ale než se zase dostanu ke čtení právě zmíněné knížky...:/// Nyní čtu Zrozenou o půlnoci ;D-Je to skvělé :D Až budu mít čas, zaběhnu do větších podrobností ;D A hrozně se těším na Zelenou jako smaragd, poslední díl Nesmrtelných (to už na mě čeká dlouho..:D), Finále, Pokrevní pouta, Zasvěcenou-"Super", Clara asi neskončí s Tuckerem :( Christian mi neva, ale fandím spíš Tuckovi..+hodlám ještě spoustu knížek přečíst (např. ty dva díly Upířích deníků, co vyšly naposledy; 4.díl Stefanových deníků; Pod nekonečnou oblohou, Smečka atd..:D). A vůbec, už několik týdnů (možná i měsíc) mám rozečtené Temné dny (novelu ke Smečce :D)

Sofi de la Torre ♪ + TVD 4x15-Stand by me

23. února 2013 v 18:56 | *Mary-chan*
:) Begin your day with a smile :)
Co nového? :D Víte, panu prezidentovi u nás narostl a zase odrostl červený roh :D Momentálně zase přirostl a dostal od nás i dvě propisky! :DD (asi nechápete, rači neřeště ;)) A učitelka si toho "zatím" nevšimla a velice té vločky, co jsme my holky mu přilepily na hlavu, jo!
To je tak blbý pocit, když víte, že vám někdo něco udělal, ale vy nevíte co přesně. Tím míním třeba, když vám někdo nafluše do kapuce a zrovna prší, a tak-domyslete si. Né, že by se mi to stalo. Já sama nevím :// U nás se strkaj boty, flašky a bůh ví co ještě do rukávů od bund, podpaluje (pálí??) oblečení, strkaj lavice do skříně (záminka pro sednutí spolu) atd..Už jsem z toho unavená!
A co je blbý, že někteří schválně nadělaj bordel a já služba to musím uklízet! Jelikož nejsem bonzačka..
Nevím, co to na nás tělocvikáři zkoušeli, ale rozhodně jsme celou hodinu chodili kolečka v tělocvičně :D Max. změna směru :DD My tam jak blbci chodíme kolečka a tělocvikáři si stojí uprotřed a smějí se -_- Už úplně čekám, že si to příští tělák odnesem!!
Sofi de la Torre >>> ...(PREVIEW) Mega těším na film :D Info: Budu přidávat filmklipy ;D Níže jeden :D
Rozumíte??? :( Já jo! ;P Takže by jsem vám to přeložila ;)) Chcípu z nich!! :DDD
TVD 4x15-Stand by me >>> HERE
...he's really dead :( Hej nevím jak vy, ale tu ztrátu moc neprožívám o.O
Remember Hush-hushers?? :D I ♥ Patch Cipriano :DD

TVD 4x14-Down the rabbit hole

16. února 2013 v 20:17 | *Mary-chan*
TVD 4x14 >>> HERE
...no co, zase nestíhám....
21:43 spadla mně čelist...tyvole..i hope it's the last sacrifice...
Nemám náladu psat článek, ani co jsem za tu dobu přečetla. Je mi na brek..:'D Já nechcu, aby VA skončila :'DD Snad příště..
Jinak co nového? :) Když už se já nemůžu rozepsat..? :D

Sorry SB :( Já vás pravidelně navštěvuju, akorát..no nic..Nemám čas :(
A sorry, s tým Valentýnem jsem to asi trochu víc přepískla :DD Taky vám volal někdo neznámý? :DD (myslím na Valentýna ;D)

image
Kdy nebudu muset dělat referáty o hudeb. skupinách nebo zpěvácích??!?? Po několikáté..Už nevím o kom..help me please :) Pište do koment...;))

Happy Valentine 2013 ♥ 5/5 ♥

14. února 2013 v 21:33 | *Mary-chan*
last..
Víte co..zatím mě nic nenapadá :D
Takže "Special" wish :D Řeknite si, teda napište si :DD, a já do týdne vyhovím :D Diplomek? video? valentýnská smska? :DD O všechno, oč si napíšete, se pokusím vyhovět :))** Poněkolikáté happy Valentine ♥
Dobrouky :** a pište ;))

Happy Valentine 2013 ♥ 4/5 ♥

14. února 2013 v 19:32 | *Mary-chan*
"Užijte" si poslední část quotes :'D
Pic.11
Pic.12
Pic.13
Pic.14
Next?? :D I don't knew :D

Happy Valentine 2013 ♥ 3/5 ♥

14. února 2013 v 17:01 | *Mary-chan*
Skončili jsme u pětky, tzn. že pokračujeme ještě :D Dole next pic..Number 6 v pořadí :DD
Pic.6
Pic.7
Pic.8
Pic.9
Pic.10
A poslední quotes next, po nich bude následovat..ještě nevím co :DD
For the second time or kolikátý time Happy Valentine :))* ♥

Happy Valentine 2013 ♥ 2/5 ♥

14. února 2013 v 15:32 | *Mary-chan*
Táák a je tu 2. část=1. várka valentýnské atmosféry, konkrétně quotes :)
Pic.1
Pic.2
Pic.3
Pic.4
Pic.5
Čtrnáctého=>fouteen pics :D Potřebujete překlad? :D Pokud jo, tak napište ;D) Bude hůř..:DD

Happy Valentine 2013 ♥ 1/5 ♥

14. února 2013 v 14:30 | *Mary-chan*
♥ A Valentine-GIF for everyone :) ♥
Ať víte tak trochu, co vás čeká :D Je Valentýn (já vím, že to víte :D), takže budu přidávat asi jenom valentýnské "věci" ;D Jak jste si možná všimli, tak aby to nebylo šupem, rozdělila jsem to na pět části :D Proč to píšu? :D Aby jste si nemysleli, že jedním článkem to za dnešek končí! :DD
hmm..co dodat než krásného Valentýna :)** Kdyžtak průběžně informujte "kdo, jak, co?" ;D POKUD CHCETE NĚKDO ODE MĚ SPECIÁLNÍ SMSKU, TAK STAČÍ JEN NAPSAT ČÍSLO (klidně na mail, vaše číslo nebudu roznášet :DD samozřejmě) A JÁ RÁDA "NEČEKANĚ" POŠLU ;D))**

..se na to už vysrat!!!

10. února 2013 v 18:34 | *Mary-chan*
Ten blog mě už totálně vytáčí!! Články se neukládaj a teďkom dokonce mizí! Se podívejte do archivu a uvidíte, že tam jsou! Jen na te úvodní stránce se nechou zjevit! nevíte, co s tím?? Úplně mě to sere..! Jak blbec píšu článek a on se neuloží ("stránka nenalezena") a když už, tak není na úvodní stránce!
Poslední článek "Miluju opilé lidi"...To jo. Naposledy je tam diplomek pro Erue!
ÁÁÁ..nemějte mě za blba. Právě se vrátil! :D hned po tom, co jsem tento zveřejnila :DDD

Diplomek for Erue :)

9. února 2013 v 20:49 | *Mary-chan*
Tak konečně :DD..
A-GIF..Můj pokus vyplodit něco, čemu se říká animace..
Diplomek za SB for you Erue :) Enjoy ;))
I knew. A little bit pink & red..:D 'cause on Thursday will be Valentine ♥_♥
Jaksi tam Chii moc nejde vidět :DD gome yu ;)