aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Daniel's Gift - Lauren Kate~online cz [2/4]

11. května 2013 v 20:00 | *Mary-chan*
Konečně doma. :DD Takže přidávám pokračování...;)))
Nech sa páčí! :D
Chtěl se spojit s jejími vzpomínkami, chtěl se toulat každou ulicí, kterou se kdy toulala ona, a pátrat po stopách své lásky; vždycky to takhle chtěl, poté, co zemřela. Nikdy to nebyl dobrý nápad. Tentokrát si to nevysvětlitelně dopřál. Odpotácel se ke zdi vesnice, kde kdysi bydlela. Přešel polní cestu, vstoupil o půlnoci do prázdného trhu, odbočil dolů do úzké ulice, kde bydlela Lucindina rodina...všechno z toho bolelo víc než byl připraven vydržet.
Troje dveře jejího rodinného domku stály před ním, Daniel zahlédl světlo za jejich prahem a vykřikl bolestí. Vrhl se proti kamenné zdi sousedního obydlí. Postihl ho smutek a jeho oči se zatřpytily horkými slzami.
Alespoň si uvědomil proč.
Bolest, kterou cítil, když ztrácel Lucindu, byla o to horší s bolestí, kterou cítila její rodina, když ztratila Lucindu. Milovali ji takovou, jaká doopravdy byla, milovali ji podobným způsobem, jakým ji miloval Daniel. Teď truchlili stejně jako Daniel, což ho znovu zarmoutilo, když věděl, že ji oddělil od dobrých lidí, kterým na ní záleželo.
Nepozorovaně vzlétl na noční oblohu a přistál na ploché střeše domu, kde spala Lucindina rodina. Lehl si na balík nepálených cihel a roztáhl pod sebou svá křídla, snažil se cítit jejich bolest sálající skrz střechu.
Byla nejtemnější ranní hodina a vesnice spala. Avšak Daniel zaslechl...nebo spíš vycítil,...že nějaká žena těsně pod ním plakala. Následoval zvuk, plazil se podél střechy a potom se připlížil dolů ke stěně zdi, dokud nebyl jen kousek od malého pokoje, kde věděl, že spí Lucindina starší sestra Helen se svým manželem.

Byli novomanželé, tvrdě spící. Kvůli snům, bezpochyby o Lucindě, Helen plakala. Risknul pohled do místnosti. Daniel rozeznal tvar mužovy ruky kolem ní, líbající její svráštěné čelo, nabízející i přes její sny útěchu.

TO BE CONTINUE...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nella* Nella* | Web | 11. května 2013 v 20:12 | Reagovat

Je to skvelé :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama