aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Daniel's Gift - Lauren Kate~online cz [3/4]

2. června 2013 v 15:26 | *Mary-chan*
Konečně jsem se dokopala k další stránce :DD Nemohla jsem si totiž poradit s několika větami..co už no :D
Příště už je to čtvrtá a zároveň poslední stránka. Takže končím!! :D
Byli zamilovaní. Daniel viděl, kolik věcí bylo jiných kolem lásky mezi tímto mužem a ženou a láskou, kterou sdílel s Lucindou. Láska, které byl dneska večer svědkem, byla stálá a smyslná a konečná, kdežto jeho láska s Lucindou byla bouřlivá a nesrovnatelná a - k lepšímu nebo k horšímu - věčná. Bylo nepochopitelné, že oba druhy spojení, oba způsoby, jak vyjádřit oddanost, byly nazvány stejnou věcí: Láskou.
A přece jenom Daniel poznal ještě jednu věc z formy mužových paží kolem své ženy: dal by cokoliv, udělal cokoliv, aby zmírnil bolest své lásky.
Jejich ospalý polibek se prohloubil a Daniel ho sledoval s nestoudným okouzlením. Přál si, aby bylo něco, co by mohl udělat.
Daniel vytlačil mnoho duší z jejich těl během svých tisíciletích na zemi. Urychloval jejich duše do klidu a světla v bezedném posmrtném životě, ve smrtelném ekvivalentu Nebes, do kterého neměl žádný anděl přístup.
Avšak Daniel nikdy nepřivedl nový život na svět.
Bylo to nad jeho síly, dar, který mohl darovat pouze Trůn.
Jenom Trůn mohl odstranit všechny překážky lidských těl a duší tak, aby do devíti měsíců přivedly otužilé, šťastné dítě na svět.
Možná to byl nadbytek pro tyto dva milence; Daniel nedokázal říct. I kdyby měli vlastní dítě, nikdy by nenahradilo Lucindu. Zejména její duše by přinášela radost nějaké jiné rodině v nějakém vzdáleném místě, na které by musel čekat a časem ho najít. Možná bude muset čekat desetiletí, ale na to byl zvyklý.

Nyní by nějaký dárek, který by dal této rodině, zblednul ve srovnání s tím, co ztratili. Jeho mysl se protáhla ven, snažící uchopit něco, co by mu pomohlo jim pomoct. Ve vzdáleném lese sousedního města se jeho bystrý zrak usadil na pár koz pasoucích se v měsíčním světle. Absurdně ubohá náhrada za Lucindu - a přesto...

TO BE CONTINUE...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama