aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Leden 2014

1 word, 3 letters...it's time to say BYE with "LOVE"

25. ledna 2014 v 20:50 | *Mary-chan* |  Téma týdne
Na uvod se omlouvam, ze pisu bez diakritiky, ale kdyz ja obcas mam tak obrovske nutkani ihned ukojit svuj hlad, ze nevedomky snim nektera pismena klavesnice, ktera jsou v danou chvili nejbliz, no a pak se po chvili divim, kam se podely...Holt nekdo to schytat musel.
Ehmm.."laska"...to se ani neda popsat. Clovek musi tech pet pismen zacinajicich na "L" osobne prozit, aby pochopil, ze hodnoty jsou ruzne, a na to, abych dokozala sesmolit rozumnou vetu, mi nestaci ani cela abeceda. Kde zacit, nez ze laska je to, co si vetsina mysli, ze je, kdyz se citi stastne. Co tim basnik asi myslel, kdyz tvrdil, ze laska je jedina vec na tomto pochybnem svete, ktera zakryva nasi bolest a dava nam znovu nadeji na lepsi? Jednoduse laska je sakra velke slovo jen pro 5 pismen a tento clanek. Nevim, co ode me cekate, ja sama nevim z jakeho konce to vzit, takze se nedivte, ze budu mluvit z cesty. Moc siroky pojem na jednu holku, co ma problemů, ze by mohla rozdavat, a laska patri mezi ty problemy, i kdyz zrovna uz ne moc aktualni.
Jak to tak vypada, ze me uz nic nevypadne....Lasky je vsude sice plno (mezi rodinou, klukem a holkou...), ale nikdy dost. A nejaka laska na prvni pohled? Na tu prekvapive neverim. Mozna zalibeni na prvni pohled, ale ze by se z toho vyklubala hned laska a dokonce az za hrob? Ruzove brejlicky jsem jiz davno sundala, tak se nedivte memu postoji, jakkoliv jste si ma slova prebrali. Zazraky se nedeji a dobro vitezi jen v pohadkach, cetla jsem kdesi. Nejhorsi je zit v nejistote, kde bohuzel zijeme, a jisti si muzeme byt leda svou smrti. Tot ode me vse k tomuto tematu.
Kvůli jistym osobam jsem to musela zmenit, aby to samozrejme sedelo!

Vzkaz pro pravidelne navstevniky:
Abych nezapomnela. Nechavam blog napospas svemu osudu. Treba sem nekdy zaskocim, ale pravdepodobnejsi je, ze kdyz uz neco napisu, tak to bude na novem blogu, jehoz adresu jeste na tomto blogu zverejnim, nekdy....Jak vydite, od puvodni naplne anime jsem presla na vylevani sveho srdicka a castecne ke knizkam a jejich prekladum. Takze nema cenu mit adresu anime-love-13, kdyz to s tim nema nic spolecneho, že.

S pozdravem, Vase Tajne prani ;)

Přišel jsem...viděl jsem...odcházím...

2. ledna 2014 v 20:12 | Mary-berry |  Téma týdne

aneb můj poslední článek... za tento den :P

Původně to opravdu měl být poslední článek, ale nakonec je to poslední článek do té doby, než dostanu "inspiraci", což je téma tohoto týdne, a poprvé k tomu něco napíšu.
Na úvod pro ty, nechci říct blbé, takže volím "těžce chápající" individua, čili pro všechny (sebe nepočítaje, jelikož já do klubu "všichni" nepatřím a ani o to nestojím): Pokud si myslíte, že vám začnu vysvětlovat, co "inspirace" vlastně znamená, tak se šíleně pletete. Na to vám dávám odkaz na wikipedii, která si vyhradila místo pro ono slovo, jež je tématem tohoto týdne. Nelíbí? Můžete si - . Vy víte co... najít jinou osobu, kvůli tomuto mě rodiče fakt nepočali.
Už nebudu chodit kolem horké kaše, blábolů bylo dost (ale když já si to nemůžu odpustit :D), tudíž k jádru věci.
Když slyším slovo "inspirace", vybavím si např. sebe a své lži. Zdá se to nejspíš matoucí, ono to taky že je, ale v podstatě jde o to, že každá lež mě (a je tu to slovo) "inspiruje" v pokračování a já musím vymyslet další (novou) lež, aby se ta předchozí neproflákla. Tady vidíte jednu konkrétní inspiraci z milionů příkladů inspirací ve světě inspirací, co se týče mě.
(To jsem se teda rozepsala, že...)
Právě mi chybí "inspirace", takže nevím co víc k tomu dodat. Jen to, že v tomto článku se skrývá hlubší význam, co vše vysvětluje, ale který znám pravděpodobně jenom já, tak mi nezbývá než ho napsat. Bude to následující věta, kterou zakončuji svůj dnešní projev a která zní následovně: Jeden z důvodů, proč jsem napsala tento článek, je, že jsem vás chtěla "inspirovat" k napsání vlastního článku na toto téma, protože můj článek je přímo katastrofální. Amen.