aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Únor 2014

A little girl in a big town

28. února 2014 v 21:39 | *Mary-chan*
Fantazie...-téma posledního únorového týdne a slovo skýtající nekonečnou možnost uskutečnit c-o-k-o-l-i-v. Mám chuť se pořádně rozepsat, ale volný čas se mi krátí a já jsem se uráčila znovu otevřít "nový článek" kvůli něčemu zcela jinému, nezahrnujícímu fantazii, takže téma "fantazie" někdy jindy (=nikdy).
Jelikož jsem sobecký to tvor, moje "potřeby" (doufám, že si rozumíme a vy máte na mysli stejný význam tohoto slova a myšlenky se neubírají směrem, jež nechci kvůli budu sebezáchovy nazvat) mají přednost a já tedy něco od vás chci. Otázka je to vcelku primitivní, tudíž doufám, že odpovědi, pokud se nějaké objeví, mně budou užitečné.
V rámci jednodenní exkurze v letošním školním roce hodlám "dobýt" Brno. Proč ne Praha? No, vzdálenost jižní Morava-Praha není zrovna coby kamenem dohodil a za jeden den bych si stihla udělat max. zastávku v KFC, a to ještě 5timinutovou (Praha-hlavní nádraží nepočítaje). A Brno je nejlepší kandidát, pokud vůbec chci překročit hranici města, kde se nachází má škola. Proto prosím všechny, ať už místní či vesničany, aby mi ze svých zkušeností napsali nějaký návrh, co bych tak měla navštívit. Nezapomínejte na skutečnost, že tam pojedu se třídou a mělo nám to přinést kýžený plod, s kterým by se spokojil i náš třídní. Srozumitelněji: Napište místo stojící za pozornost a nacházející se v Brně + splňujicí výše uvedené požadavky. Někde ten den zabít musíme a já rozhodně nechci skončit v nejbližší ZOO.


Bože, jak já už se těším na závěrečný díl přeložený od COOBOO!! :D