aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Unboxing #1 | Padající výhra

28. prosince 2014 v 20:59 | Mary-berry |  Unboxing
Unboxingy jsem doteď nezačala fotit z prostého důvodu - dlouho nevydržím pohled na nerozbalenou zásilku. Jakmile se mi něco dostane pod prsty, ihned nastává fáze, kdy vezmu do ruky nůžky, je-li to nutné, tak i nůž, a už během pár vteřin se můžu kochat nad obsahem, i když někdy je to pořádná fuška dostat se přes všechny ty lepicí pásky a další ochranné materiály. Dost často to nejsem jen já, kdo nutně potřebuje strhnout obal, aby zjistil, co se skrývá pod ním. Zářným příkladem je týdny očekávaný balíček od Euromedia z minulého týdne, který na první pohled vypadal, jako by se ho někdo pokusil vykuchat. (Kdo to prosím vás děla?!) Můj údiv neznal mezí, když jsem i přes tu obrovskou řeznou ránu spatřila nepoškozenou Královnu Tearlingu. Kdo vlastní tuto knihu, tak ví, jakou pastvu pro oči tento skvost nabízí. Vtipné, takhle mluvím o každé knize, která mi nově přibude v knihovničce.

V koláži níže (žádné samostatné fotky, takhle to budu dělat já) se nejedná o nic, co bych si sama objednávala, což vám je díky té stuze nejspíš jasné, nýbrž jde o výhru zaslanou KejBí. Ač či tak, z knížek mám obrovskou radost. Své reakce jsem už živě popisovala KejBí v mailu, takže se mi zdá naprosto zbytečné otravovat s tím další skupinku lidí. Stejně si myslím, že ona osoba, u které jsem soutěžila se svým padajícím "panďulákem", brzy zveřejní k tématu více článků. Proto taky ten odkaz na její blog. Věřím, že většina všechny tři knížky již zná, a kdo ne, lehce to napraví, když zaměří svůj zrak na největší fotku, netřeba dále komentovat.


Knihovnička mi jinak za poslední dny zbohatla jen o další díly Údolí stínů a dvě Lanczovky. Na pondělí jsem zaúkolovala svého souseda, aby mi konečně pořídil Eleanor a Park, protože vcelku brzo jsem začala litovat, že jsem dala na ségru a raději si koupila Slzu, kterou nakonec po dočtení ohodnotila ne moc vybranými slovy. Tuším od pátku jsem rozečetla Greenovu Aljašku a k jejímu dočtení se moc nemám. Dvojnásob to platí pro Kde končí duha, nějak mi ten styl nesedí, o čemž svědčí fakt, že knihu jsem po pár kapitolách zavřela, a to jsem se do ní pustila už na začátku prázdnin.

Jakým způsobem se o prázdninách zatím flákáte vy?

Možná si vyhradím rubriku na filmové (popř. seriálové) recenze, ačkoliv spíš to vypadá, že zůstanu jen u toho dívání. Za celé prázdniny jsem teprve stihla zhlédnout Mit dir an meiner Seite a Endless Love. Chystám se naopak na Das Leuchten der Stille, no, a možná se znovu pustím do Die Bestimmung a Das Schicksal ist ein mieser Verräter. Překvapila vás ta němčina? Už mi chyběla a takhle si vynahrazuji měsíce bez německých kanálů. Tím "vynahrazováním" mám na mysli, že se na ty filmy budu koukat v mém milovaném jazyce. Když už dabing, tak německý, český bych asi moc mile nepřivítala. Jistě, seriály stále sleduji. Díkybohu u nich existuje něco jako pauza. V opačném případě bych nevěděla, po čem sáhnout dřív. Bohatě mi stačí ty knihy, které na mě čekají a u nichž hrozí, že jejich "čekárna" praskne.
Fuj, nechci vyvolávat myšlenky na školu, ale nutně potřebuji, aby mě někdo přinutil napsat autobiografii do AK. Kdyby se našel někdo, kdo by mi ji přijatelně napsal, bylo by to bezva. Obávám se, že jinak si nechám napálit černý puntík - můj první! :D Vtip, v nejbližší době se samozřejmě nehodlám zatěžovat něčím jako je škola, i když bych pomalu měla. To pololetí a s ním spojené nechutné čtvrtletky nám co nevidět zaklepou na dveře.

Určitě jste si všimli, že zmíněné filmy patří mezi ty starší. Jaké další slavné i neslavné, nové i staré, romantické i akční mi nesmějí ujít? Hodlám dohnat to, co jsem dosud hodně zanedbávala, takže asi tak.

He he, vykecávací články, kde nemusím uvažovat nad ničím, mi jdou překvapivě nejlíp. Škoda, že jsou nejmíň žádané...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ailin Ailin | Web | 14. ledna 2015 v 14:16 | Reagovat

Krásné knihy! :-) Máš štěstí, že se Ti podařilo něco vyhrát :-)

2 *Mary-berry* <33 *Mary-berry* <33 | Web | 16. ledna 2015 v 19:48 | Reagovat

[1]: Neshledám výstižným nazývat to štěstím, když jsem se opravdu snažila vytvořit něco kreativního. ;) Neboj, nebylo to jen tak, obvykle náhoda pracuje proti mně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama