aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Unboxing #3 | Rozbalování na druhou

19. ledna 2015 v 19:17 | Mary-berry |  Unboxing
Vím, že jsem tvrdila, že s unboxingy vás v blízké době nebudu obtěžovat. Jenže víc než-li knížky čtu, si je kupuju nebo dostávám, což je vlastně jedno. V obou případech se mi hromadí nepřečtené knihy a naopak zmenšuje volné místo v knihovničce. Většina z vás určitě zná.

V minulém rozbalování jsem naznačila, že se první novoroční balíček ke mně dostal neobyvklým způsobem. Nejenomže jsem zjistila, že mamka ho vytahovala zpod domovní rohožky (lepší než cpát ho do schránky, to zas jo, ideální by však bylo mi ho nechat na poště, když se teda nemůžou dozvonit), musela jsem se taky pousmát nad tím, kdeže to bydlím. Pošta mě tak poprvé překvapila, že i přes špatnou adresu našla správného příjemce.
A o co krásného se mi kubulínká sbírka rozrostla, jste si jako první zajisté všimli. Nevěřím, že si někdo z vás nejdřív přečte text, pokud vůbec, nýbrž si letem světem prohlédne obrázky. Za Dveře do prázdnoty vděčím Albatrosu a redaktorce CooBoo, že mě vybrala jako vítěze VÍKENDOVKY. Tak nějak jsem to nečekala, proto jsem dlouho váhala, jakou knihu si vybrat, abych ji nedopatřením nevlastnila dvakrát. Moje oblíbená otázka na vás: Četli jste? Přišlo vám pokračování zajímavější než Archiv? Žádné spoilery prosím, zatím jsem neměla tu čest se do knihy pustit. Osobně mě příběh Mackenzie okouzlil, i když se spíš setkávám s názory, že tuto sérii blogeři řadí do (nad)průměru.


Minulý týden byl ve znamení rozbalovačky balíčku od Joty, na který jsem se nesmírně těšila. Konečně jsem se dočkala Losing It. Už jsem se začínala bát, že pošta udělá s touto knihou to samé, co s Královnou Tearlingu, a to, že mi ji nikdy nedoručí. Chudák Míša z Yoli se mnou měla dlouhé stání, než jsem jí dala pokoj, respektive nevzklíčily další problémy. Nejde mi poslat mail, poté čekám na něco, co asi nikdy neuvidím, a nakonec naopak Míši se nedaří mi zaslat informační zprávu... Závidím těm, kterým se to neděje, a lituju ty, kteří mají bohaté zkušenosti s tím, kdy všechno pracuje proti nim.
Až někdy zbude čas, chystám si dát re-reading právě s Bliss a Garrickem. Zajímá mě totiž, jestli může být tato kniha ještě lepší, když už mám tu možnost listovat papírovou podobou. Poněvadž si za tím stále stojím, neustále všem opakuju, že se moderní technologie nikdy nevyrovná vůni knihy čerstvě vytáhlé z tiskárny (ne že by všechny zrovna voněly) a dalším přednostem, které mě zrovna nenapadají.
Chci moc poděkovat nakladatelství Jota, snad po těch mých díky už s neotřesitelnou jistotou ví, jaká pocta to pro mě byla s nimi spolupracovat na takové úžasné knížce.


Nádherná i pod přebalem a hlavně uvnitř. Jen odraz mojí postavy to tam kazí, za což se omlouvám. Holt umím jen zmáčknout tlačítko vyfotit, ostatnímu nevěnuju moc pozornosti. Hezká na pohled, nepoškozená!, voňavá - prostě dokonalá, to je Losing It. S tou dokonalostí samozřejmě přeháním, ale opravdu nelžu, když tvrdím, že k tomu má hodně blízko. V srdci mi však zůstává Easy?. Na to, kolikrát už jsem ji četla, bych mohla zkusit napsat recenzi.

Kromě knih se mi taky kupí učení jako většině studentům v období zkouškového nebo pololetek. Na fotce jsem zachytila víkendové šprtání do zeměpisu, konkrétně jsem si rozšiřovala znalosti Ameriky, jak lze poznat z mapy. No, samozřejmě mě rozptylovaly křupky, které jsem po pár hrábnutích zlikvidovala. Jsem si vědoma, že příjem cukru zrovna nepodporuje učení, a proto tak dopadl dnešní test, písemka, říkejte si tomu, jak chcete, ale já to nerozlišuju, i když mi v tom nic nebrání. Na stole mi ani nesmí chybět nějaké přijatelné čtivo. Na recenzi o dívce Beze snů se pilně pracuje, Život jedna báseň čeká stejný osud a LI je tam proto, abyste se měli čím kochat.


Mějte se v rámci možností krásně a snad se příště sejdem už nad tou recenzí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ailin Ailin | Web | 23. ledna 2015 v 21:05 | Reagovat

Krásné knihy :-). Jinak co se týče Dědičky, tak Ti mohu jen poradit, abys hlídala Databázi knih, tam bys ji mohla sehnat :-).

2 Lucia @Reading Is My Breathing Lucia @Reading Is My Breathing | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 15:41 | Reagovat

Knižky od CooBoo sú vždy prekrásne na pohľad, mám veľmi rada ich dizajn.
Príjemné čítanie :)

3 *Mary-berry* <33 *Mary-berry* <33 | Web | 26. ledna 2015 v 20:27 | Reagovat

[1]: Ok, jen ať nemyslíš bazar nebo antikvariáty... Asi nakonec utratím peníze za originální verzi, přesto díky. :)

[2]: Se slovem "vždy" bych si moc nepohrávala. :D Ale jo, obálky mají všechny knížky na fotce povedené. :)

4 Haru Haru | Web | 29. ledna 2015 v 10:54 | Reagovat

hezké knihy, já bych taky potřebovala nějaké další místo,kam je dávat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama