aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Unboxing #4 | Moje první kniha od Metafory

31. ledna 2015 v 19:32 | Mary-berry |  Unboxing
Zvláštní, nevím co napsat. Nic se mi nechce dělat a věřte, že mě toho čeká ještě spousta. Momentálně myslím jen na to, jak jsem před chvílí otočila poslední stránky knihy nesoucí název Dvěře do prázdnoty. Ono to byly doslova dveře do prázdnoty, jelikož se cítím naprosto vygumovaná, zbavená jakýchkoliv úvah, jako by mi v hlavě už nic nezbylo. Ani nechcu začít číst Stříbrné stíny, i když jsem se na ně tak těšila. No, snad se mi podaří do příštího víkendu sepsat recenzi a v blízké době, dokud nesu živě v paměti příběh Mac, přečíst Leave the window open, což je povídka z Wesova pohledu, kterou můžete najít na stránkách autorky.

Plánovala jsem, že tímto článkem aspoň trochu poděkuju admince blogu Tisíce životů, u níž jsem Evitu vyhrála. Ale jak na začátku již padlo, nejsem schopna skloubit žádná upřimná slova do vět. Největší radost z výhry ze mě dávno odpadla a přehnané rozplývání se nad knihou, které se pokaždé dostaví, (konečně) považuju za bezpředmětné.
Životopis jsem doteď žádný nezkusila, tak jsem hrozně zvědavá, co ukrývá první dáma Argentiny.


Foťák odmítl spolupracovat, nebo to snad bylo naopak? Vsadím se, že neuhádnete, kde jsem fotky pořizovala. Takhle neuctivě zacházím s knihami opravdu zřídkakdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama