aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Číslo "3" čili další bezvýznamný článek

5. března 2015 v 18:37 | Mary-berry
Se mnou je to poslední dobou hodně zlé, a proto jsem raději víc než týden nic nezveřejnila. Nestojím navíc o to, aby se v mých slovech odrazila moje psychická labilita, která pomáhá mým úvahám o smrti. Stále se vyžívám v psaní recenzí, ale nikdy je nedokončím. Tímto přístupem jsem rozepsala hned 5 takových shrnutí o knize a nevím, které dokončit přednostně. Taky jsem se vrhla podruhé na recenzi o knize Něž jsem tě poznala, tentokrát však v angličtině. Bolelo mě to, a jak, vypracovat takový úkol do školy, poněvadž podle naší učebnice je "review" jakýsi text plný spoilerů včetně rozuzlení celé zápletky. Hrůza, kterou jsem profesorce poslala až na pátý pokus, přičemž jsem uvažovala, že jí pošlu ještě 6. mail, když jsem odhalila další chyby...
Níže jsem vypsala týdny nedokončené recenze. Takže by bylo fajn se vyjádřit, a tím mě lehce postrčit.
  1. Poslední dopis od tvé lásky, Jojo Moyesová
  2. Svůdné zúčtování (Svůdné zlo #3), Wendy Higgins
  3. Planoucí hvězdy (Krvavá cesta #3), Moira Young
  4. Dveře do prázdnoty (Archiv #2), Victoria Schwabová
  5. Život jedna báseň (Život jedna báseň #1), Colleen Hooverová
Po dlouhé době jsem se vrátila i k německým filmům a naopak zapříčinila skluz v seriálech, čímž chcu vlastně zvláštně zvolenými slovy naznačit, že se možná dočkáte první filmové recenze, a to na Saphirblau.

Za dnešek jsem vyždímala snad všechno, co jsem chtěla, takže je čas popřát vám v rámci možností příjemné následující dny, než se zase objevím.


Aktualizace (7. 3. 2015): Během dnešního odpoledne jsem zaklapla další příběh, a to nebovitou krásku s názvem Nebe je všude od Jandy Nelsonové. Tím se váš výběr sice rozrůstá, ale tu je tak mrtvo, že nakonec otázka další recenze zůstane na mě. Vůbec to nikomu nevyčítám, možná tak sobě. Nepíšu dvakrát záživně a vůbec, celý blog se zatím neblíží mým představám, vzhledem počínaje a názvem konče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama