aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Unboxing #7 | Tichá hra zla

17. března 2015 v 20:02 | Mary-berry |  Unboxing
Následující odstavec je věnován tématu "Jak vzniká recenze", z čehož lze vyvodit, že jsem nečekaně opět selhala. Možná je chyba, že si nedělám průběžné poznámky a recenze ze sebe táhnu z fleku stylem "Co mě (ne doslova) napadne, hned zaznamenám", klidně měsíce od zaklapnutí knihy. Jde to poznat, ponevadž text pak ztrácí na přesnosti. Tak to mám i s kreslením. Žádné náčrty, rozdělení na úseky, prostě dělám spontánní tahy, ani se nesnažím používat gumu, kterou mamka odsuzuje. Jednoduše nepřemýšlím, hýbu prsty a myslím na sto jiných věcí, které ale vůbec nesouvisí s mou činností. Ale zpátky k recenzím. Na druhou stranu v nich "krásně" shrnu to nejdůležitější, vytáhnu ty nejsilnější pocity, místo abych se věnovala podrobnostem, mnohdy zbytečným, např. rozebírala každý krok hlavních hrdinů. Já vím, celkem často neodolám a kritizuju právě to, o čem jsem před chvílí tvrdila, že nedělám. V konečné podobě tak vidíte něco, co nazývám recenzí, jež obsahuje živé obláčky vzpomínek, co přetrvávají měsíce. Napadají mě další mraky postřehů, ale v tomto chaosu bez špetky řádu mi věřte, že dělám dobře, když jsem se rozhodla ve svém projevu dále nepokračovat. Vy však své zkušenosti i názory vyjádřete. Opravdu ráda se seznámím s efektivnějšími způsoby, jak všechno v termínu stíhat.

V blízké době se nehodlám ani do jedné z níže zachycených knih pustit, natožpak se je pokusit zrecenzovat. Navíc se jedná o starší kousky, které jsem si objednala jen tak, abych už nemusela nad nimi déle (trapně) slintat. Nečekám od nich zázraky, což je asi tak všechno, co bych k tomu chtěla dodat. Snad jen: Komentáře jako vždy potěší. :)


Na zkoušku jsem vložila anketu kvůli "vysokému" ohlasu pod předchozím článkem. Doufám, že tento způsob kontaktu se čtenáři bude některým vyhovovat víc a viditelně se zapojí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama