aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Unboxing #8 | Kubulínská nadílka

29. března 2015 v 12:46 | Mary-berry |  Unboxing
Rozhodla jsem se dnešní unboxing pojmout trochu jinak než obvykle a přitom stejně jako většina z vás. Na svou obranu, že přidávám další rozbalování, musím říct, že včera jsem se přenesla přes svoji neschopnost a téměř dopsala jednu celou recenzi! Bohužel téměř. Z posledních sil jsem se doplazila do postele, jelikož tak tak jsem nevytuhla na místě. Ráno mě zas přepadl psací blok a já nebyla schopna dát dohromady větu, která by smyslem navazovala na tu předchozí... Já vím, dělám z komára velblouda, ale snad chápete, že u mě je zcela neobvyklé, abych za půl hodiny vytvořila v rámci možností slušný článek. Nikdy nedociluju spokojenosti a text zvládám předělávat dny, než ho zveřejním. Nicméně, momentálně jsem s časem opět na štíru, takže jsem zase na začátku s tím, že všechno musím odložit na později.
Mimochodem, taky vám v noci jdou věci mnohem rychleji a máte pocit, že i lépe? Jen tak bych si chtěla zafilozofovat, zjistit, co způsobuje zvýšenou aktivitu mozku v pozdních hodinách, abych to pak mohla přenést na jakoukoliv denní dobu.

Výprodeje jsou i mou slabostí, kor když přicházejí z Albatrosu...

Abyste měli představu, jak byl balíček objemný a já překvapená, protože tolik knih jsem si přeci neobjednala! No, můj překvapený výraz z fotky asi nevyčtete...

Záhy mi došlo, že velkou část prostoru zaplnily vrstvy nečeho, čeho se obvykle zbavuju.

Malá ochutnávka a dalším snímkem už pojedeme pozpátku...

Prostě nádhera. ♥ Na Delirium se asi těším nejvíce, protože jako jediné jsem ho zatím nečetla. Panika mě moc neoslovila, autorčina prvotina zas ano, takže jsem opravdu zvědavá, co skrývá příběh, v němž je láska nemoc.

Poslední pohled a má slova na závěr, že v blízké době očekávejte menší unboxing. Tento týden mi totiž došla barevná maličkost, z které mám ale obrovskou radost. Zatím neprozradím, sama jsem ji ani neotevřela. Hromadné focení chystám, až dorazí ještě jedna zásilka, jejíž doručení je ve hvězdách.

A co všechno jste si pořídili za poslední měsíc vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama