aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

"Read a book & have a mint"

19. dubna 2015 v 13:45 | Mary-berry
Mám pocit, že se mi každou chvílí rozskočí hlava a jediný silnější náraz způsobí explozi orgánu, který chrání jen lebka. To samozřejmě není vysvětlení pro moji dvoutýdenní neaktivitu, i když je pravda, že za celý život jsem se po zdravotní stránce hůř necítila. Že umírám, je nejspíš unáhlené tvrzení, ale nepřekvapilo by mě, kdyby mi na mozku našli nádor nebo něco podobného, co by odhalilo příčinu od středy pravidelné nevolnosti, bolesti hlavy a závrati. Mamka se domnívá, že za můj stav můžou knížky, internet a nedostatečný příjem potravy. Jak jinak. Na co jiného to svést, když jste moje matka?
Kromě mého zmučeného těla, které údajně pořádně nekrmím a které jsem vytahovat vůbec nechtěla, jsem se s vámi chtěla hlavně podělit o kousek Německa. Další fotky budu postupně přidávat, až se úspěšně nahrají, což bude bůhví kdy. Takže z toho možná nic nebude. Aby nedošlo k nedorozumění, na týden se k našim sousedům nastěhovala ségra, ne já. Ke všemu ne poprvé, zato já jeho hranice ani jednou nepřekročila. Tomu teda říkám spravedlnost! Příští týden sice jedu do Vídně, ale... hlavní město Rakouska už jsem párkrát prozkoumala, a zkrátka, po několikáté vás i sebeúžasnější místa omrzí. Nepřidává tomu ani skutečnost, že v den, kdy odjíždím z republiky (tj. 23.4.), probíhá akce Knihy mají zelenou...

Bylo toho víc, ale je vám jasné, že dlouho to vydržet nemohlo, když jsem s jídlem v jedné místnosti já, což dokazuje fotka níže. Kam se ztratilo to moje "jím zdravě"? Už se přestávám divit, proč je mi čím dál tím víc zle…

Snad dvě nejlepší věci, co mohla ségra přivést. Strašně se mi líbí ten nápis ONLY FOR READERS, který můžete při zvětšení lépe vidět na horní fotce na krabičce mátových bonbónů. Jsem asi divná, ale přesně z takové maličkosti (podle některých blbosti) mám obrovskou radost. Jen mě zarazila ta cena... Feuer und Stein je kapesní vydání předlohy seriálu, od něhož jsem tento týden viděla necelých 15 sekund, z nichž jsem pochytila, že se pravděpodobně jedná o historický seriál. Kdo Outlander sleduje, tak dejte vědět. Ráda bych zjistila víc.

První píseň od německé skupiny Luttenberger Klug, kterou jsem kdy slyšela. Jsem asi jediná z blízkého okolí, komu se jejich písničky líbí, takže nečekejte velký hit, který si budete neustále přehrávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama