aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Unboxing #10 | Maturitní zvyky

30. dubna 2015 v 23:45 | Mary-berry |  Unboxing

Zdravím! A jak jinak, než po dlouhé době. V posledních dnech mi škola dává pořádné kapky jedu a to ani nemusím být v maturitním ročníku. Trochu z cesty, ale všem maturantům upřímně hodně štěstí, nezávidím, ale věřte, závidět budu, až ji uděláte. Následující řádky jsem věnovala svým citovým výlevům, takže vám radím, raději to přeskočte. Jen jsem to potřebovala ze sebe dostat.

Předpokládám, že ve většině středních škol probíhalo poslední zvonění, což je super akce (možná i zábavnější než zvaní na "stužkáč") až na to příliš otravné žebrání. Nemám pro to pochopení, třebaže mě to za chvíli čeká taky. Pár drobných mi nedělá problém obětovat, ale nesnesu, když k tomu někdo použije vcelku drsné domáhající prostředky. Asi se maturantům v tento den nevyhnu, protože jsou schopni pokrýt pomalu doslova každý centimetr čtvereční této planety. Znáte ze svých zkušeností určitě taky. Já jsem jenom z osobních důvodů zrovna hodně přecitlivělá.
Když na vás čekají na cestě do školy, další před nádražím, ve vlaku, před nádražím, před autobusovým nádražím a pronásledují vás až ke škole, kde vybírají ve dveřích hlavních i těmi za nimi vstupné, a vy si pak oddechnete, že jste vyvázli jen trochu zasmrádlí octem + divným parfémem + Okenou (ano, tím čistícím prostředkem), protože doufáte, že jste už prošli přes všechny překážky, ale záhy však po schodech do šatny potkáte další takové a cestou zpátky ty samé, kteří chtějí to samé, ve třídě to za pár minut začne nanovo, přičemž je profesor tak tak vypakuje, vy stále pociťujete tepání v hlavě z nedávného útoku spolužáka na vás (detaily raději vynechám), tak máte chuť jim ty spreje vyrvat z ruky a omlátit je jimi a horší věci. Po roce nás se spolužačkou konečně napadlo vzít si taky něco na ně a vyhrožovat, že pokud nám nedají peníze a pokoj, dočkají se taky osvěžující očisty. Svým skvělým proslovem, kterým jsme zabili dvě vyučovací hodiny, si to fakt nevyžehlili. Stejně mi po nich bude smutno.

Jak jste se zatím měli vy? Já jsem mimo jiné zjistila, že Holanďané dost dobře bez námahy (stačí, když otevřou pusu) umí napodobit kačení zvuk, na vlastní oči spatřila Lazara, absolvovaka se Srby a třídou exkurzi do Vídně, kde jsem si dala suchého Sachra, seděla v dětské autosedačce, a to je tak všechno, na co si vzpomenu, nechcu-li se moc namáhat. Teď jsem si už jen připravila delší proces rozbalování.
Bolestné za bolavé bříško a následující dny, které budou všechno, jen ne příjemné.

Objednávala jsem z Beletrie, pokud vás to zajímá. Rozhodli se vyklidit sklad, takže tam momentálně mají výhodné nabídky, co se týče ceny, které souhrně nazvali jarním úklidem. Stejnou akci najdete i u Mobi, poněvadž obě knihkupectví čerpají ze skladu Ládví.


Selhání a pokus o detailní záběr zelených polštářků. Normálně se s nimi u mě neobtěžují.

První vrstva pryč a využita na úvodní obrázek dnešního článku.

I v této podobě - ještě zabalené v bublinkách - to vypadá dobře, co myslíte?

Křivý člověk má rád věci nakřivo.

Uhádnete, jaké knihy budou následovat po Taťáně a Alexandrovi?

Musela jsem vám to přece přetočit.

A zde vám předvádím, jak se nejmenovaná osoba předvedla ve skládání pyramidy bez vrcholu. Pojem zikkurat by byl možná výstižnější.

A takhle to dopadá, když zapomenete zlikvidovat nebo aspoň včas přesunout krabici a vybije se vám foťák.
Měděného jezdce mám úspěšně za sebou a nyní mám rozečteno pokračování této fenomenální knihy. Město ze skla a Temnou hrdinku jsem si taky pořídila proto, že jsem to ještě nečetla.

Nuže, zkusila jsem hned několik způsobů, jak lze zpracovat záležitost, jakou je unboxing. Koláže, gyf a to, co vidíte výše. Co vyhovuje vám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Milovník knih Katka Milovník knih | Web | 2. května 2015 v 9:10 | Reagovat

To jsou všechno moc krásné knihy, především série Meděný jezdec :)

2 *Mary-berry* <33 *Mary-berry* <33 | Web | 2. května 2015 v 19:33 | Reagovat

Sice jsem ještě celou sérii nezhltla, ale nemůžu než souhlasit. :)

3 Marky Marky | Web | 8. dubna 2017 v 11:26 | Reagovat

Temnou hrdinku bych si moc ráda přečetla a Město ze skla se jako závěr původní trilogie povedlo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama