aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Červen 2015

Americká limonáda

27. června 2015 v 16:25 | Mary-berry
Nejsem schopna poskládat jedinou větu, která by obsahovala kousek z toho, co se chystám napsat. Moc to nedává smysl, co? Inu, posedávám v kavárně, vychutnávám si americkou limonádu, když v tom mi to prachobyčejné nicnedělání připomene, abych po měsíci zkusila přidat něco na blog. A tak se dostáváme k tomu, proč se článek jmenuje americká limonáda, já sedím u klávesnice a uvažuju, jak zformulovat další slova.
Nafocené přírůstky, rozepsané recenze a další skončily v notebooku, který se rozhodl nespolupracovat - se mnou, vystudované techniky naopak poslouchá na slovo. I tak to ale bude chvíli trvat, než se zase skamarádíme. Zkrátka, nemám to v hlavě v pořádku a právě jsem se vám snažila vysvětlit, že ještě pár dní mít nebudu.
Aby článek nebyl zcela zbytečný, chystá se menší soutěž o drobnosti, jako jsou záložky a stužky popsané citáty. Tak sledujte blog. Teď mi odchází i baterie, holt tablet nevydrží tolik co počítač.

P.S. Obrázky osvěžující limonády ani jiné bohužel nebudou. Vybitá baterie a skutečnost, že se nechcu chovat jako Srbky, které u nás letos byly na výměném pobytě a na veřejnosti si fotitily jídlo z Kauflandu... no, řekněme, že je to dostatečný důvod, proč ukončit první příspěvek za měsíc červen.