aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Americká limonáda

27. června 2015 v 16:25 | Mary-berry
Nejsem schopna poskládat jedinou větu, která by obsahovala kousek z toho, co se chystám napsat. Moc to nedává smysl, co? Inu, posedávám v kavárně, vychutnávám si americkou limonádu, když v tom mi to prachobyčejné nicnedělání připomene, abych po měsíci zkusila přidat něco na blog. A tak se dostáváme k tomu, proč se článek jmenuje americká limonáda, já sedím u klávesnice a uvažuju, jak zformulovat další slova.
Nafocené přírůstky, rozepsané recenze a další skončily v notebooku, který se rozhodl nespolupracovat - se mnou, vystudované techniky naopak poslouchá na slovo. I tak to ale bude chvíli trvat, než se zase skamarádíme. Zkrátka, nemám to v hlavě v pořádku a právě jsem se vám snažila vysvětlit, že ještě pár dní mít nebudu.
Aby článek nebyl zcela zbytečný, chystá se menší soutěž o drobnosti, jako jsou záložky a stužky popsané citáty. Tak sledujte blog. Teď mi odchází i baterie, holt tablet nevydrží tolik co počítač.

P.S. Obrázky osvěžující limonády ani jiné bohužel nebudou. Vybitá baterie a skutečnost, že se nechcu chovat jako Srbky, které u nás letos byly na výměném pobytě a na veřejnosti si fotitily jídlo z Kauflandu... no, řekněme, že je to dostatečný důvod, proč ukončit první příspěvek za měsíc červen.

"Vážený uživateli,
zaznamenali jsme, že jste se bohužel během posledních 3 měsíců nepřihlásil svým uživatelským jménem do administrace svého blogu na adrese...

Tak co třeba ještě dnes napsat jak se máte nebo se pochlubit s Vašimi novými fotografiemi? Zachováním svého uživatelského účtu získáváte řadu výhod, jako je bezkonkurenční kapacita 5 GB zdarma...

S přáním pěkného dne Váš Blog.cz"

8.října 2015
Ta slibovaná soutěž někdy bude! Vážně. O co se snažím, sama tomu nevěřím. Ale vy naději neztrácejte. V mé chudé sbírce plakátů se sešly dva s motivem Papírových měst a toho jednoho se chci zbavit určitě. Když ne formou soutěže, tak ho někomu daruju, při nejhorším i popelnici. Pravděpodobně se příště sejdem na jiné adrese, poněvadž název a převážná náplň blogu už zdaleka nevystihuje moji osobu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ettelwen Ettelwen | Web | 27. června 2016 v 18:50 | Reagovat

Americkou limonádu zbožňuji, je skvěle osvěžující. Škoda, že se nepodařily ty fotky :)

2 C. C. | Web | 28. srpna 2016 v 21:05 | Reagovat

Ahoj! :) Jenom bych se ráda zeptala, zda ti nevadí, že jsem tvůj komentář (http://flower-days.blog.cz/1411/netradicni-recenze-e-l-james-padesat-odstinu-sedi) překopírovala na své nové stránky (https://tohleanotohlene.wordpress.com/2014/11/26/e-l-james-padesat-odstinu-sedi/). Recenze je úplně stejná, takže význam tvých slov není uveden do špatného světla nebo tak. Každopádně, kdyby Ti to vadilo, tak se mi ozvi! :)

3 MaikelB MaikelB | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:03 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama