aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Květen 2018

Zase já... A recenze!

14. května 2018 v 21:29 | Mary-berry
Pokud nezamrzne peklo nebo tam neskončím, jednou za čas zajdu na blog profiltrovat svoje v reálném životě nemluvící já. A snad se to "jednou za čas" změní v můj plán vrátit se naplno. Ale do té doby...

--> Follow me on Goodreads: Mary-berry
eARC: Recenze (a moje lámaná angličtina): Bane (Sinners of Saint #4) - L. J. Shen

... a pozdrav těm random lidem, co tu z nepochopilného důvodu zavítají.

EDIT: --> Follow me on Twitter: @mary_berry13 (Postuju z větší části jen giveaways. If that bothers you...)

Něco málo k recenzi: Co si budem, v naší republice snad nikdo L. J. Shen nečte, natož aby ji někdo znal. Její novinka Bane je součástí série, jejíž první díl nese název Vicious. Snad něco pro příznivce Jennifer L. Armentrout aka J. Lynn (knihy: Počkám na tebe, Jako led, Tajemné touhy, Neohlížej se atd.) bez toho sladkého aspektu. LJ Shen vyloženě píše mužské postavy typu a**hole a tomu odpovídá i obsah pro lidi ++++18.

Synopsis k Vicious (SInners of Saint #1):

Emilia

They say love and hate are the same feelings experienced under different circumstances, and it's true.The man who comes to me in my dreams also haunts me in my nightmares. He is a brilliant lawyer. A skilled criminal. A beautiful liar. A bully and a savior, a monster and a lover.

Ten years ago, he made me run away from the small town where we lived. Now, he came for me in New York, and he isn't leaving until he takes me with him.

Vicious

She is a starving artist. Pretty and evasive like cherry blossom. Ten years ago, she barged into my life unannounced and turned everything upside down. She paid the price.

Emilia LeBlanc is completely off-limits, my best friend's ex-girlfriend. The woman who knows my darkest secret, and the daughter of the cheap Help we hired to take care of our estate. That should deter me from chasing her, but it doesn't. So she hates me. Big fucking deal. She better get used to me.

Zdroj: Goodreads