aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Říjen 2018

Review: The Hooker and the Hermit (Rugby #1) - L. H. Cosway & Penny Reid

26. října 2018 v 18:33 | Mary-berry
My rating: 5 of 5 stars

A fun read. Loved every bit of it (except for the sex scenes which were a little kinky, made me feel all weird). Annie was so timid and silly. I had so many laugh out loud moments with her. Ronan (whose fashion taste was questionable) cast a spell upon me immediately. O Ronan, Ronan! Wherefore art thou Ronan? Sexy. Witty. Adorable. And did I mention HOT? The plot was quite simple but still very enjoyable.
FINAL RATING: 4.5 'éclair' stars

I was so happy to find out that the next instalment was dedicated to Sean Cassidy. Can't fricking wait. Go Lucy!!! Kick his ass and serve it on a silver plate.
L. H. Cosway není pro mě cizí jméno. Její Six of Hearts doteď patří k mým nejoblíbenějším knihám. Četli? Líbilo?

The Hooker and the Hermit se řadí k oddechovkám se sportovním tematikou a humorem, který prostě žeru. Děj? Žádný zázrak. Šedá myška pozná hvězdu rugby. Jiskry letí. Ohniště je zapáleno. Pak se něco podělá a rozhoří se les...

S hlavní hrdinkou Annie jsem se dokázala ztotožnit. Na první pohled pomalu větší asociál než já, co se skrývá za svým blogem, a který by občas potřeboval proplesknout. Ale člověk se aspoň baví. A o tom to je. Zasmát se občas i trapným vtipům.

Už je to nějaký ten pátek od chvíle, kdy jsem otočila poslední stránku. Ale dojmy ve mně stále přetrvávají. Tato kniha jednoznačně vyhrává cenu za nevtipnější knihu tohoto roku. Pokud vám nesedne humor autorek, je lepší od příběhu upustit.

Doporočuji? Všemi deseti! Čtivost. Zábava. Sexy hrdina. Praštěná hrdinka. Zábava na jedno posezení.