aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Listopad 2018

Recenze: Stříbrná labuť (Elitní klub králů #1) - Amo Jones | "Secrets are weapons, and silence is the trigger."

30. listopadu 2018 v 22:21 | Mary-berry
My rating: 5 of 5 stars

WARNING: This review might sound negative. But I really LOVED the book but it happened that I wasn't in control of my words while writing it… I'm sorry for being unprofessionaly rude.

There are so many things that are wrong with this book. But somehow it worked for me. The Dark Swan is a story built on suspense and secrets. The author made me second guess everybody's motives. My mind was restless, and I couldn't go to bed until I flipped the last page. The ending though very much disappointed me. We are left hanging without any questions being answered. Given the plot zero depth.
CHARACTERS: Shallow. Immature. I couldn't grasp Madison's behaviour. I really tried to understand her. But her acts proved her dumbness making me dislike her even more. I can't say much without spoiling the story. Her friends were walking cliché as well as the whole Elite King's Club, a bunch of hot boys (I refuse to call them men). But nothing I couldn't handle. On the contrary, I quite enjoyed their non-existent personalities.
Amo Jones managed to keep my attention to the very end. The writing was addictive and sans the characters and lack of plot it was worth my time. If you loved Corrupt by Pen Douglas, you definitely shoudn't skip this one. Both books are very similar, yet a little different.
FINAL RATING: 4.5*Představte si moje překvapení, když jsem zjistila, že Stříbrná labuť vyšla i u nás (a já mezitím podporuju americké trhy...). Baronet se poslední dobou rozšoupl a vychází u něj samé skvělé tituly. Letošní novinka od Amo Jones není výjimkou.

"I am neither dead, nor alive, and I'm not something little Madison can hide. But you will be dead by the time this is done. The timer starts now. The games have just begun."

Madison Montgomeryová. Dívka, jejíž matka se zabila. Dívka s pověstí, která jí ani v nejmenším neulehčuje nový začátek v akademii, kde vládné tajuplný spolek skupinky rádoby sexy hochů. Šance splynout je ještě mizivější, když váš nevlastní bratr má co do činění s Elitním klubem králů, jehož pomyslný vůdce je středem vašeho zájmu. Zní vám to trochu povědomě?

Stříbrná labuť obsahuje všechno čím opovrhuji. Střádá se tu jedno klišé za druhým. Ale jak píši v anglické verzi recenze, autorce se podařilo z toho špatného vykouzlit něco bombastického. Co se Amo Jones upřít nedá, je schopnost udržet čtenáře v napětí až do samotného konce. Vtipné je, že jsem neměla tušení, kvůli čemu zadržuji dech. Když se ohlédnu zpátky, ta kniha nemá děj. Madison strká nos, kam nemá, pud sebezáchovy ji nic neříká. A nejlepší na tom všem je, jak je pak překvapená, když se "to" samé opakuje... Ale hlavně, že je Bishop tak dokonalý, i když jediné, co dělá, je, že je chladný jako Baltské moře a sem tam něco urážlivého utrousí. Sen každé dívky mít takového přítele, nemyslíte?

O konci se vyjadřovat raději nebudu. Co to mělo být? Toto přece nemá být další wattpadová story. Sečtěno a podtrženo: Je to čtivé, většině se to nejspíš líbit bude, především pokud máte rádi harém kluků. Já si z prapodivného důvodu knihu nesmírně užila.