aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Anime

Anime: Tsubasa Chronicle

14. května 2015 v 22:05 | Mary-berry


žánr: romantika, (komedie), fantasy, sci-fi, bishounen, shounen, akční, dobrodružství; podle mangy
rok vydání: 2005
počet epizod: 1/26 + 2/26 + OVA/3 - Tsubasa Tokyo Revelations + OVA/2 - Tsubasa Shunraiki + film: Tsubasa chronicle - The Princess of the Birdcage Land
ukázka:
děj: Sakura, princezna Clow a Syaoran, syn archeologa, se znají už od plenek a tak dlouho spolu taky kamarádí. Není tedy divu, že k sobě chovají hluboké city, které dělí jen společenské postavení a strach z neopětované lásky. V den, kdy Sakura najde odvahu svěřit své city tomu, koho miluje, ji postihne zvláštní kletba: její vzpomínky se roztříští v nespočet sněhově bílých pírek, které se rozletí do různých dimenzí ležících neznámo kde. Sakura nato upadne do kómatu a zdá se, že díky Syaoranovi tak tak unikla smrti. Od čarodějky dimenzí, Yuuko, se chlapec dozví, jak může zachránit svou umírající princeznu. Ale nic není zadarmo a čarodějka bude chtít na oplátku to nejcennější, co jí může nabídnout. A tak Syaoran obětuje své přátelství se Sakurou, aby vrátil život dívce, která si po probuzení na něj nebude pamatovat.
Na dobrodružství za ztracenými vzpomínkami hrdiny doprovází čaroděj Fye (Fay, Fai... nevím přesně, jaké jméno má zapsáno v rodném listě, protože mu každá země říká jinak), věčně otrávený bojovník Kurogane a malá Mokona.

Anime online

12. srpna 2012 v 19:29 | *Mary-chan*

Kaichou wa Maid-sama*


Special A*


Tsubasa Chronicle
Vampire knight+Vampire knight Guilty*
* Tato anime obsahují spoilery z dob mé velmi nízké inteligence.
 
 

Reklama