aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Projekt Inspire

Inspire - Cora Carmack | Upsala jsem se neznámému (1)

24. prosince 2014 v 9:33 | Mary-berry
Při minulém článku jste si asi řekli, že nemám ponětí, co znamená týden, když jsem slíbila jenom 7 dní starý článek a místo toho jsem se sekla o den. Rada pro příště? NEVĚŘTE MI.


Neuběhl ani celý kalendářní měsíc od mého oficiálního návratu a já vám už na křídlech duhových pegasů z mé fantazie přináším v pořadí druhý projekt, ke kterému jsem se dostala jak slepý k houslím. Nutno podotknout, že jsem nezvládla ještě zveřejnit poslední část, abychom se už mohli s Losing It rozloučit.
Pod pojmem "neznámému" chápejte právě výše zmíněný projekt. Tímto způsobem jsem se rozhodla propagovat vycházející novinku Inspire z pera vám snad již známé Cory Carmackové, když mi byl svěřen úkol zviditelnit autorčinu novou sérii The Muse.
Upsala jsem se tak trochu nedopatřením, protože jsem nerozuměla každému slovu (bylo to anglicky! :D), ale šlo o Coru, nemohla jsem se nepřihlásit, i když jsem netušila, do čeho vlastně jdu. Normálně bych asi napsala, že couvám, ale za prvé by mi to bylo blbé a za druhé bych to stejně neuměla napsat tak, aby mé sdělení pochopili. Jo, mé znalosti zrovna angličtiny se nacházejí trochu na nižší úrovni. Navíc jsem si tuto autorku dost oblíbila a možná jste taky zaznamenali moje nadšení určené pro pořádání projektů.

Tak to by bylo v konečném všechno, co se aspoň týče okecávací nepodstatné máčky, která v mém článku přímo nesmí chybět.

Menší aktualizaci s přehledem provedu později, až budu schopna jednat proti vlastní vůli a vymyslet něco víc než tyto pro mě typické nesmysli.
 
 

Reklama