aktivita ve spánkovém režimu (návrat do prázdnin)
----Spřáteluju TU----
Chceš udělat video (amv)? ZDE
Něco nefunguje?? ZDE
Nějaké nové anime na přání? ZDE
Chybí ti tu něco? ZDE
:'(....Ty jsi jediný problém (zpracovává se)
Quote of the week: "Tears are words the heart can't say."
"Simple but effective"

Vyjádřete se, prosím

Vyjádřete se, prosím #1

8. prosince 2014 v 21:09 | Mary-berry
Následující odstavec je celý založený na vykecávání jedné náctileté dívčiny (vůbec to nejsem já), takže ho klidně přeskočte, ale byla bych ráda, kdybyste se už zapojili do debaty ve 2. části.

Postřehli jste změnu aktivity, řekněme, od předminulého týdne minulého týdnu? Jo, od neslavného měsíce listopadu a ještě bídnějšího začátku roku jsem si řekla, že si zasloužím napsat o pár článků více, což znamená, že prosinec by měl být pomyslným zapínačem tlačítka reset. Co to pro vás znamená? Vcelku vzato hlavně to, že když vás ke mně odfoukne nějaká náhodnou síla, vybafne na vás článek starý max. týden a možná (někdy v budoucnu) nový vzhled, který vám slibuju už přes 731 dní. Nejsem zrovna matematický typ, natožpak tipovací, a pro ověření můžete začít počítat od 4. listopadu 2012, kdy jsem se od nastavení prvního vzhledu blogu (což byl obyčejný obrázek) dopracovala ke změně (= dnešní dess, který má na svědomí Pides), do zveřejnění tohoto článku. Jaké cifry dosáhnete, to opravdu netuším a vůbec nechápu (opět), proč to tu řeším.

Vytvořila jsem novou (jak to správně nazvat?) rubriku na téma "Vyjádřete se, prosím". V článcích zařazených do této sekce, budu potřebovat (přímo požadovat. Ha ha.) vaši zvýšenou (píši zvýšenou, protože komentáře (i ty negativní) mi jako vždy dělají obrovskou radost) zpětnou vazbu. Právě sem budu přidávat různé (důležité!) dotazy přímo na vás, vyžadující nutnou (nic není samozřejmě nutné) odpověď.

Rozhodla jsem se poněkolikáté oficiálně odstartovat "kariéru" blogerky, tentokrát coby knihomolky (přívlastek šílené stále zůstává). Do mojí druhé rodiny (namysli mám život za klávesnicí) by se časem měla začlenit i moje starší ségra, jelikož očividně to sama nezvládám. A teď už dávám prostor vám. Ohledně recenzí, kterých je poslední dobou mraky (pozor, nikdy však dost!), mám sice jasno, ale hodně byste mi toho usnadnili, kdybyste mi někde (nejlépe pod tento článek, že) dali vědět, jaké typy článků byste uvítali (tyto požadavky milujete, co?). Je dobrý nápad zapojit se do meme jako je např. On my wish list, Měsíční chvástačka, Ze zákulisí knihovničky či jsou libo unboxingy? Čeho se nemůžete nabažit a jste ochotni to číst i v mém podání? Mám pokračovat v původní náplni blogu, a to v anime? Udělám líp, když se vyhnu Tématům týdne? V hlavě se mi rýsují vlastní projekty, nová meme, povídky apod., ale to zatím necháme na někdy příště.

No, snad už jsem ze sebe dostala, co jsem chtěla, a já se dočkám nějakých těch reakcí.

Nehledejte v tom něco, co není, berte to tak, jako že mám sdílnou náladu - vůbec to nesouvisí s mým osobním životem nebo ať si myslíte zrovna cokoliv.
 
 

Reklama